Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Logo Kuratorium Oświaty w KrakowieElektroniczna skrzynka podawczaLogo programu Żółty Talerz

SPOTKANIE Z TEATRZYKIEM KAMISHIBAI

W środę 15 czerwca 2022 r. w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie – spotkanie z teatrzykiem kamishibai. Ten niezwykły teatr to połączenie ilustracji z głośno czytanym tekstem.

W ramach promocji czytelnictwa uczniowie klas 1-3 wysłuchali historii pt. „Królowa puszczy”. Po raz pierwszy spotkali się z taką formą czytania i poznali fascynującą kobietę i miłośniczkę przyrody.
Radosnym akcentem spotkania było wręczenie przez panie dyrektor dyplomów i nagród uczestnikom konkursu bibliotecznego „Świat bajki i baśni w piosence”.
Serdeczne podziękowania i gratulacje dla uczestników wszystkich konkursów bibliotecznych!