Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Logo Kuratorium Oświaty w KrakowieElektroniczna skrzynka podawczaLogo programu Żółty Talerz

Wyniki konkursu matematycznego “Kangur 2022”

17 marca 2022 r. po raz dwudziesty ósmy odbył się międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY. Konkurs wywodzi się z Australii, gdzie został zainaugurowany w latach osiemdziesiątych XX wieku, przez światowej sławy popularyzatora matematyki Petera O’Hallorana. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny jest w chwili obecnej najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie.

W naszej szkole wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii Żaczek wyróżnienie otrzymał uczeń klasy II b – Tomasz Kozioł, a w kategorii Benjamin wyróżniony został uczeń klasy VI a – Jan Konopacki.

Wyróżnieni uczniowie zostaną nagrodzeni zgodnie z ustaleniami ogólnopolskiego organizatora.

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy wyróżnionym, a wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych potyczkach matematycznych!