Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Logo Kuratorium Oświaty w KrakowieElektroniczna skrzynka podawczaLogo programu Żółty Talerz

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

24 czerwca 2022 r. zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas ósmych, rodzice i nauczyciele.

Podczas uroczystości miało miejsce przekazanie sztandaru szkoły siódmoklasistom,  uroczyste ślubowanie ósmoklasistów, prezentacja nowego przewodniczącego szkoły, wręczenie świadectw i nagród ósmoklasistom oraz listów gratulacyjnych ich rodzicom. Pani dyrektor Joanna Rogowska-Kuta podsumowała kończący się rok szkolny i podziękowała Radzie Rodziców za pracę na rzecz naszej szkoły, uczniom i nauczycielom  za całoroczną pracę. Ze słowami szczególnej wdzięczności zwróciła się do ks. Jana Króla, który kończy pracę w naszej szkole. Wszystkim życzyła bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji.  Program artystyczny - GALĘ WRĘCZENIA STATUETEK HELENY 2022 przygotowali uczniowie klasy VII a i VII b pod kierunkiem p. Anny Michalik, Marty Nowak i Alicji Wawrzon oraz chór szkolny pod opieką p. Joanny Augustyn-Wróbel.