Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

• Do wakacji: WAKACJE!!!

KONKURSY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Na powitanie wiosny i z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie świetlicy szkolnej uczestniczyli w dwóch konkursach. Jeden przeprowadzony został przez świetlicę Szkoły Podstawowej w Koszycach Wielkich, mogły w nim uczestniczyć dzieci z klas I - III. Kartki świąteczne wykonały: Patrycja Brożek, Amelia Ostręga i Emilia Kasprzyk. Praca Patrycji została wyróżniona - serdecznie gratulujemy.

Drugi konkurs, zorganizowany przez świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej nr 26 w Krakowie, polegał na zaprojektowaniu przez uczniów klas I - IV sukni dla pani Wiosny. W tym konkursie wzięły udział: Kinga Orlof, Lilianna Brożek i Maja Reising. Wszystkie projekty były wykonane z wielką starannością i pomysłowością. Autorkom wszystkich konkursowych prac dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy dalszych sukcesów!