Sobota, 2018-08-18

• Odwiedziny: 620348
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONCE SZKOŁY

Dnia 9 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronce Szkoły Helenie Marusarz. W konkursie udział wzięło 10 dwuosobowych drużyn reprezentujących klasy IV - VII. Podczas konkursu uczniowie zaprezentowali szeroką wiedzę dotyczącą życia i działalności patronki naszej szkoły, wykazali się również wiadomościami dotyczącymi czasów w których żyła Helena Marusarz. Zwycięzcami konkursu zostali Anna Pach i Karol Śledź z klasy VB, drugie miejsce zajęli Piotr Kopeć i Bartosz Kozielec z klasy VIA, a trzecie miejsce przypadło Konradowi Sitko z klasy VIA i Maciejowi Ciężadło z klasy VIB. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.