WITAJ SZKOŁO!

W poniedziałek, 3 września 2018 r. w szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Po mszy św. w kościele parafialnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy zgromadzeni uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy udali się do szkoły..

Uroczysta akademia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała  pani dyrektor  Joanna Rogowska - Kuta, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych w murach szkoły, przedstawiła nowe wyzwania, które stoją przed społecznością szkolną i złożyła życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Do życzeń dołączyli przewodnicząca rady gminy Tarnów pani Wiesława Mitera, ks. proboszcz Stanisław Morańda oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Jarmuła.

Po części oficjalnej  uczniowie klas IIA i VB wierszem, piosenką i tańcem pożegnali wakacje, a montażem słowno - muzycznym  przypomnieli nam tragiczne wydarzenia z 1 września 1939 roku.

Po inauguracji nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.