OGNISKO KLASOWE IIIB

Dnia 02.10.2017 r. klasa III b uczestniczyła w ognisku klasowym w Wiosce Indiańskiej "Fort Wapiti" w Zalasowej. Dzieci zwiedziły skansen kultury Indian z Ameryki Północnej, zobaczyły indiański namiot - tipi, oglądały tradycyjne indiańskie stroje, instrumenty, łuki, tomahawki, a nawet broń palną. Oprócz zwiedzania dzieci mogły aktywnie spędzić czas w czasie gier i zabaw indiańskich. Strzelały z łuku i dmuchawek, rzucały włócznią, pokonały indiański tor przeszkód, nawijały sznur na motek. Na koniec, po zjedzeniu kiełbaski, uczestniczyły w warsztatach rękodzieła, w czasie których wykonały naszyjnik z kolorowych koralików.