GMINNY FINAŁ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Finał gminny odbył się w Koszycach Wielkich. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn, które w półfinałach gminnych okazały się najlepsze.
Chłopcy z naszej szkoły wygrali wszystkie mecze i tylko jeden zremisowali. Wydawało się, że półfinał powiatowy jest na wyciągnięcie ręki, jednak taką samą sytuację miały Koszyce Wielkie i biorąc pod uwagę, że bezpośrednie starcie tych drużyn to remis 1:1, decydował bilans bramek. Niestety nasi uczniowie mieli wynik gorszy o jednego gola, w związku z czym to gospodarze zajęli pierwsze miejsce, przechodząc do półfinałów powiatu.
Ostatecznie jesteśmy wicemistrzami gminy w piłce halowej. Gratulujemy naszej drużynie wspaniałego występu!!!