LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

Dnia 12 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe, sportowe spotkanie. Uczniowie klas I – III w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, korzystając z kolorowego sprzętu sportowego, uczestniczyli w grach i zabawach lekkoatletycznych. Zajęcia prowadzone były przez trenera Ryszarda Jasicza.
W tym dniu gościliśmy w szkole wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły, założyciela i prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tygryski” Panią Agnieszkę Łoch oraz jej przyjaciół – współpracowników, absolwentów szkoły, sportowców.

Przez wszystkie lata swojej pracy Pani Agnieszka bez reszty oddawała się pasji zaszczepiania zamiłowania do sportu wśród swoich podopiecznych. Organizowała wiele przedsięwzięć sportowych, uczestniczyła w niezliczonej liczbie zawodów na różnych szczeblach. Nigdy nie liczyła dodatkowych godzin spędzonych z dziećmi, wielokrotnie na zasadach wolontariatu. Nauczyła uczniów cieszyć się sportem, a wielu jej wychowanków kontynuuje uprawianie sportu.
Szkolne, lekkoatletyczne spotkanie było wspaniałą okazją do podziękowania Pani Agnieszce Łoch za dotychczasową pracę i nieoceniony wkład w rozwój sportu i lekkoatletyki na terenie szkoły, gminy, powiatu. Nie zabrakło przemówień, kwiatów, dyplomów,
a absolwenci przygotowali pamiątkowy, wspomnieniowy film z podziękowaniami.
Wszyscy uczniowie biorący udział w grach i zabawach lekkoatletycznych otrzymali pamiątkowe dyplomy i niespodzianki. Na zakończenie tego wyjątkowego, lekkoatletycznego spotkania wykonano wspólne zdjęcie, na którym z pewnością widać sportowego ducha. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na powrót Pani Agnieszki Łoch do pracy w naszej szkole.