Sobota, 2018-08-18

• Odwiedziny: 620296
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

ZIELONA SZKOŁA KLAS 1-3

Dnia 21. 05. 2018 r. uczniowie klas I-III wybrali się na pięciodniową zieloną szkołę do położonej na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego miejscowości - Murzasichle.W czasie zielonej szkoły dzieci miały okazję nauczyć się wyszywać, brały też udział we  wspaniałej zabawie na dyskotece. Podczas trwania zielonej szkoły dzieci odwiedziły:stary kościółek i cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Regionalną Izbę w Murzasichlu,  Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach, termy w Bukowinie, gdzie wszyscy świetnie się bawili.

Rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez wychowawców w czasie trwania Zielonej Szkoły:
- Konkurs wiedz:
I miejsce – Zuzanna Jakubowska z kl. 2a
II miejsce – Ania Płaneta z kl. 3a
III miejsce – Jakub Wojtas z kl. 3a i Piotr Jakubowski z kl. 2a
- Najsympatyczniejszą koleżanką Zielonej Szkoły została Patrycja Brożek z kl. 3b, a najsympatyczniejszym kolegą Piotr Jakubowski z kl. 2a
- Konkurs na najpiękniejszy album o Zielonej Szkole:
I miejsce – Liliana Brożek, Kasia Sitko, Magda Chrzanowska, Zuzia Jakubowska z kl. 2a
II miejsce – Patrycja Brożek z kl. 3b
III miejsce – Maja Dziura z kl. 2a
- Najczystsze pokoje należały do Mai Dziury, Nikoli Eckert, Magdy Zając z kl. 2a oraz Justyny Mróz i Emilki Szeląg z kl. 3b
- Najpiękniejsza laurka dla mamy
I miejsce – Nikola Eckert z kl. 2a
II miejsce – Justyna Mróz z kl. 3b
- Niepokonana w podchody była drużyna niebieskich
- Najpiękniejsze hasła o tematyce przyrodniczej wymyślili: Maja Dziura z kl. 2a oraz Marcel Bańdur z kl. 2a.