VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek, 28 września 2018r. w naszej szkole obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Na przerwach wszyscy uczniowie mogli sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia.

W klasach V-VIII przeprowadzono eliminacje i wybrano Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia, którzy walczyli o tytuł Szkolnego Mistrza. Musieli zmierzyć się z kilkoma konkurencjami: tabliczką mnożenia na czas, zagadkami logicznymi oraz "Piłkarzykiem Matematycznym". Tytuł uzyskał Mikołaj Sitko z klasy 7a. Serdecznie gratulujemy!!! To coroczne Święto Matematyki przygotowały: Agnieszka Jamka, Małgorzata Ciepielowska-Sroka, Monika Piska.