"BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z MRÓWKĄ"

28 września 2018 roku w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły  z Mrówką” tarnowscy policjanci wspólnie z przesympatyczną żywą maskotką – Mrówką, odwiedzili uczniów naszej szkoły.

Podczas spotkania Pani policjantka przypomniała dzieciom, jak należy bezpiecznie poruszać się po drogach i w których miejscach przechodzić przez ulicę, aby szczęśliwie dotrzeć do celu. W sposób teoretyczny oraz praktyczny dzieci klas pierwszych naszej szkoły  poznały podstawowe przepisy ruchu drogowego dla pieszych. Pod koniec spotkania Mrówka, która niewątpliwie okazała się atrakcją dnia, rozdawała dzieciom odblaskowe kamizelki, dzięki którym  pierwszoklasiści staną się lepiej widoczni dla kierowców w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym.