WYCIECZKA KLAS 6B, 7A I 8B DO WROCŁAWIA

Dnia 11 października 2018r. uczniowie klas 6b, 7a oraz 8b wraz z wychowawcami wybrali się na dwudniową wycieczkę do Wrocławia. Pierwszego dnia dzieci zwiedziły Stary Miasto oraz Gmach Uniwersytetu, gdzie z tarasu widokowego podziwiały panoramę Wrocławia.

Następnie uczniowie zobaczyli najsławniejszą wrocławską atrakcję malarską - Panoramę Racławicką. Dzień zakończył się rejsem po Odrze i podziwianiem miasta w wieczornej scenerii. Główną atrakcją drugiego dnia było wrocławskie zoo z Afrykarium oraz Ogród Japoński. Wycieczkę zakończyliśmy podziwiając wrocławskie grające fontanny. W czasie wyjazdu pogoda była wymarzona na zwiedzanie a humory wszystkim dopisywały.