SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W TENISIE STOŁOWYM!!!

Miło nam poinformować o sukcesach sportowych naszych uczniów. W rozegranych zawodach tenisa stołowego nie było na nas mocnych! W konkursie indywidualnym Klaudia Karczmarczyk (kl.VIII B) została Mistrzynią Gminy  w kategorii dziewcząt klas VII, VIII i III gimnazjum. Równie znakomite wyniki  osiągnęliśmy w konkursie drużynowym, gdzie Klaudia Karczmarczyk (kl.VIII B) wspólnie  z Zuzanną Łakomą (kl.VII B) wywalczyły Mistrzostwo Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym, a Damian Zieliński i Dominik Wójcik (kl.  6 A) zostali Wicemistrzami Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Gratulujemy naszym reprezentantom oraz nauczycielom wychowania fizycznego i trzymamy mocno kciuki w kolejnych turniejach!!!