WYSTAWA SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

To już tradycja naszej szkoły, iż wspólnie z parafialnym oddziałem Akcji Katolickiej organizujemy konkurs szopek bożonarodzeniowych. W konkursie biorą udział  uczniowie klas czwartych, którzy przygotowują szopki indywidualnie lub grupami.
Dnia 21 grudnia br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą i największą szopkę oraz wręczenie nagród.

Pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy 4 b Wiktor Jakliński,
drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy 4 a: Jan Kłusek, Bartłomiej Mytyś, Łucja Paw i Anna Płaneta.
trzecie miejsce exeqo zajęły Nikola Frączek - klasa 4 a oraz Anna Kiełbasa, Julia Kiełbasa, Gabriela Kosman i  Kornelia Zaucha - klasa 4 b.

Wyróżnienia otrzymali:

• Patrycja Brożek - klasa 4 b,
  • Kinga Orlof, Nadia Łakoma, Justyna Mróz - klasa 4 b,
  • Mateusz Dykas, Emilia Szeląg, Filip Wróbel - klasa 4 b.

Nagrodę dyrektora szkoły za największą szopkę otrzymali Hubert Golec i Piotr Ostręga - klasa 4 a.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki. Nagrody i dyplomy uczniom wręczyli - pani Teresa Bień oraz  ks. proboszcz Stanisław Morańda oraz pani dyrektor Joanna Rogowska-Kuta. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten tradycyjny i  piękny konkurs!