Czwartek, 28 marca 2024

OGŁOSZENIE

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej informuje, że są przyjmowane oferty na dostawę produktów żywnościowych – mięsa i wędlin do kuchni szkolnej:

Mięso i wędliny

łopatka wieprzowa b/k, kiełbasa (toruńska, zwyczajna, żurkowa), wołowe rosołowe z kością, kurczaki kukurydziane, kury mięsne, szynka b/k, filet z kurczaka, filet z indyka, schab b/k, udziec z kurczaka, żeberka, karkówka, antrykot, dramstik

Termin składania ofert: 24.01.2022 r.

Miejsce składania ofert: Sekretariat Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej, 33-150 Wola Rzędzińska 435B (wersja papierowa); sp-rzed1@wp.pl (wersja elektroniczna)

Forma składania ofert: papierowa lub elektroniczna

Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne są: w sekretariacie tel. 14 6792 170.

Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień obowiązującym w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej.

Kryteria wyboru:

Cena, jakość oferowanego produktu, dostępność produktów, czas realizacji zamówienia.

Informacje o artykule

Tytuł dokumentu:Zapytanie ofertowe na dostawę produktów żywnościowych – mięsa i wędlin do kuchni szkolnej
Data utworzenia:2022-01-17
Załączniki: Brak załączników