WITAJ SZKOŁO, WITAJ NASZA DOBRA SZKOŁO!

2 września 2013r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Wypoczęci, opaleni i uśmiechnięci uczniowie pojawili się na uroczystości rozpoczęcia kolejnego roku nauki. Szkolną inaugurację poprzedziła msza św. sprawowana przez ks. Stanisława Kurcapa.

Dyrektor  Szkoły Krystyna Rosół serdecznie powitała wszystkich zebranych na szkolnej uroczystości, szczególnie ciepło zwracając się do najmłodszych – pierwszoklasistów i dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Nauczycielom, zwłaszcza tym, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole – p. Tadeuszowi Sępkowi (matematyka) i p. Monice Szot (j. angielski) życzyła powodzenia i sukcesów w pracy. Głos zabrał także ks. Proboszcz Wiesław Książko, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Beata Jarmuła oraz Przewodniczący Samorządu Szkolnego Jakub Jeleń.

Program artystyczny przygotowała klasa V a pod kierunkiem wychowawczyni – Marii Skowron oraz Joanny Augustyn-Wróbel. Uczniowie przypomnieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wspominali mile spędzony wakacyjny czas i powitali nowy rok szkolny.

Delegacje uczniów złożyły wiązanki kwiatów pod rzeźbą patronki szkoły Heleny Marusarz oraz pod pomnikiem poświęconym pamięci poległych w walce o wolność w latach 1914-1921 oraz 1939-1945.

Potem odbyły się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

Rok szkolny 2013/2014 uważa się za rozpoczęty!

Życzymy wszystkim uczniom wytrwałości, dużo chęci i zapału do nauki, a nauczycielom cierpliwości oraz powodzenia w pracy.