VI GMINNY FESTIWAL KULTURY PRZEDSZKOLNEJ

W niedzielę 29 września 2013r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0B wraz z wychowawcą Anną Grzegorczyk - Szczerbą i rodzicami uczestniczyli w VI Gminnym Festiwalu Kultury Przedszkolnej pod hasłem "Rewia talentów", który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Zgłobicach.

Na festiwalu zaprezentowało się 12 grup przedszkolnych z terenu Gminy Tarnów. Dzieci prezentowały różnego rodzaju tańce - od cygańskich, poprzez rosyjskie, na naszym rodzimym polonezie skończywszy oraz piosenki. Oddział 0B wystąpił z piosenką "Marsz przedszkolaków".

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone gromkimi brawami, uzyskały akceptację jury złożoną z Elżbiety Chrząszcz - Zastępcy Wójta Gminy Tarnów, Ewy Sojat - Dyrektora Szkoły w Zgłobicach oraz ks. Tomasza Gomulca. Każda grupa otrzymała dyplomy, prezenty i poczęstunek. Pogoda sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapewnili dzieciom różnego rodzaju atrakcje: loterię fantową, grill, dmuchane zamki, kawiarenkę, plac zabaw itp.

Z całą pewnością w przyszłym roku równie chętnie weźmiemy udział w tej imprezie.