ODBLASKOWA DYSKOTEKA

W dniu 30 września 2013r. Samorząd Szkolny w ramach zadań podjętych w akcji „Odblaskowa Szkoła” zorganizował „Odblaskową Dyskotekę” dla uczniów klas IV - VI. Ta osoba, która założyła na siebie odblaskowy strój, mogła bezpłatnie wejść i bawić się przez całą imprezę. Prawie wszyscy uczestnicy dyskoteki byli odblaskowi i świetnie się bawili.

Oczywiście nie zabrakło pokazu mody odblaskowej, wyboru najładniejszego i najbardziej pomysłowego odblaskowego stroju oraz konkursu na Szkolnego Mistrza Zgaduj – Zgadulę – zagadki o ruchu drogowym.

„Odblaskowa Dyskoteka” z pewnością przyczyniła się do tego, że uczniowie klas starszych przekonali się, iż noszenie odblasków to żaden wstyd, tylko wspaniała zabawa. Na dyskotece odblaski były w modzie – oby zostały też na co dzień!

Zwycięzcą konkursu na Najbardziej Pomysłowy Odblaskowy Strój została Małgorzata Prendota z kl. Va przed Martyną Prendotą, Dominikiem Ciochoniem, Kamilem Giebałem i Michałem Hetmanem. W stroju zwycięzczyni Komisja dopatrzyła się kilku "drogowych" elementów: bluzeczka w czarno - białe paski - jak zebra, a odblaskowy pancerzyk w kolorach sygnalizacji świetlnej: czerwonym, żółtym i zielonym. Gosia nie zapomniała o odblaskowych, kolorowych opaskach na ręce.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami uznania oraz cennymi nagrodami: kask rowerowy, maskotki, płyty DVD, słodycze.

Zwycięzcą konkursu na Szkolnego Mistrza Zgaduj - Zgadulę - zagadki o ruchu drogowym został Kamil Giebał, z kl. VI b, który przyjął dyplom, nagrodę i gratulacje z rąk wicedyrektor szkoły Grażyny Grzegorczyk.

Z odblaskami można wyglądać modnie i czuć się bezpiecznie i wygodnie!

Najbardziej Pomysłowy Odblaskowy Strój - Małgorzata Prendota

Szkolny Mistrz Zgaduj - Zgadula - Zagadki o Ruchu Drogowym - Kamil Giebał