Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kontakt

Wola Rzędzińska 435B
33-150 Wola Rzędzińska
tel/fax: (14) 679-21-70
e-mail: sp-rzed1@wp.pl

 


ODBLASKOWA DYSKOTEKA

     W dniu 30 września 2013r. Samorząd Szkolny w ramach zadań podjętych w akcji „Odblaskowa Szkoła” zorganizował „Odblaskową Dyskotekę” dla uczniów klas IV - VI. Ta osoba, która założyła na siebie odblaskowy strój, mogła bezpłatnie wejść i bawić się przez całą imprezę. Prawie wszyscy uczestnicy dyskoteki byli odblaskowi i świetnie się bawili. 

     Oczywiście nie zabrakło pokazu mody odblaskowej, wyboru najładniejszego i najbardziej pomysłowego odblaskowego stroju oraz konkursu na Szkolnego Mistrza Zgaduj – Zgadulę – zagadki o ruchu drogowym.

     „Odblaskowa Dyskoteka” z pewnością przyczyniła się do tego, że uczniowie klas starszych przekonali się, iż noszenie odblasków to żaden wstyd, tylko wspaniała zabawa. Na dyskotece odblaski były w modzie – oby zostały też na co dzień!

     

     Zwycięzcą konkursu na Najbardziej Pomysłowy Odblaskowy Strój została Małgorzata Prendota z kl. Va przed Martyną Prendotą, Dominikiem Ciochoniem, Kamilem Giebałem i Michałem Hetmanem. W stroju zwycięzczyni Komisja dopatrzyła się kilku "drogowych" elementów: bluzeczka w czarno - białe paski - jak zebra, a odblaskowy pancerzyk w kolorach sygnalizacji świetlnej: czerwonym, żółtym i zielonym. Gosia nie zapomniała o odblaskowych, kolorowych opaskach na ręce.

     Zwycięzcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami uznania oraz cennymi nagrodami: kask rowerowy, maskotki, płyty DVD, słodycze.


     Zwycięzcą konkursu na Szkolnego Mistrza Zgaduj - Zgadulę - zagadki o ruchu drogowym został Kamil Giebał, z kl. VI b, który przyjął dyplom, nagrodę i gratulacje z rąk wicedyrektor szkoły Grażyny Grzegorczyk. 

     

     Z odblaskami można wyglądać modnie i czuć się bezpiecznie i wygodnie!Galeria


Powiększ zdjęcie

Najbardziej Pomysłowy Odblaskowy Strój - Małgorzata Prendota

Powiększ zdjęcie

Szkolny Mistrz Zgaduj - Zgadula - Zagadki o Ruchu Drogowym - Kamil Giebał