ROK SZKOLNY 2014/2015 ROZPOCZĘTY!

1 września 2014r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Wypoczęci, opaleni i uśmiechnięci uczniowie pojawili się na uroczystości rozpoczęcia kolejnego roku nauki. Szkolną inaugurację poprzedziła msza św. sprawowana przez Ks. Proboszcza Stanisława Morańdę i Ks. Roberta Maślaka.

Dyrektor  Szkoły Krystyna Rosół serdecznie powitała wszystkich zebranych na szkolnej uroczystości, szczególnie ciepło zwracając się do najmłodszych – pierwszoklasistów i dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Nauczycielom życzyła powodzenia i sukcesów w pracy. Gromkimi brawami powitano ks. Roberta Maślaka - katechetę, który rozpoczyna pracę w naszej szkole. Głos zabrał także ks. Proboszcz Stanisław Morańda, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Beata Jarmuła oraz Przewodniczący Samorządu Szkolnego Patryk Pinas.

Program artystyczny przygotowała klasa V a oraz chór szkolny pod kierunkiem wychowawczyni – Marzeny Miś oraz nauczyciela muzyki Joanny Augustyn-Wróbel. Uczniowie przypomnieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wspominali mile spędzony wakacyjny czas i powitali nowy rok szkolny.

Delegacje uczniów złożyły wiązanki kwiatów pod rzeźbą patronki szkoły Heleny Marusarz oraz pod pomnikiem poświęconym pamięci poległych w walce o wolność w latach 1914-1921 oraz 1939-1945.

Potem odbyły się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

Rok szkolny 2014/2015 uważa się za rozpoczęty!

Życzymy wszystkim uczniom wytrwałości, dużo chęci i zapału do nauki, a nauczycielom cierpliwości oraz powodzenia w pracy.