VI BIEG MEMORIAŁOWY IM. HELENY MARUSARZÓWNY W POGÓRSKIEJ WOLI

12 września 2014r. uczniowie reprezentowali naszą szkołę na VI Biegu Memoriałowym im. Heleny Marusarzówny w Pogórskiej Woli. Oliwia Jakubowska (kl. Vb) zajęła I miejsce w kategorii szkoły podstawowe dziewczęta, a Artur Ciochoń (kl. VIb) III miejsce w kategorii szkoły podstawowe chłopcy. Zdobyliśmy także I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Oby tak dalej! Gratulacje!

Po pełnym emocji biegu wszyscy uczestnicy uroczystości spotkali się w hali gimnastycznej, gdzie obejrzeli program artystyczny poświęcony H. Marusarz. Nasi uczniowie złozyli też wiązankę kwiatów przy pomniku pomordowanych podczas II wojny światowej w Pogórskiej Woli.