PIERWSZOKLASIŚCI PASOWANI NA UCZNIÓW

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 14 października to dzień, kiedy uczniowie klas pierwszych składają ślubowanie i zostają włączeni do społeczności szkolnej. I w tym roku nie mogło być inaczej! Już przed godziną 8.00 do szkoły przyszli odświętnie ubrani pierwszoklasiści wraz z rodzicami. Na uroczystości nie zabrakło występów najmłodszych przygotowanych pod kierunkiem wychowawczyń p. Celiny Czarnik (kl. Ia) oraz p. Anny Krzyżak (kl. Ib), gromko oklaskiwanych przez zebranych. To był ich "egzamin", który zdali na szóstkę! Po ślubowaniu Dyrektor szkoły Krystyna Rosół pasowała wszystkie dzieci na uczniów.

Na pamiątkę tego uroczystego dnia pierwszoklasiści otrzymali upominki. Po oficjalnej części, już pełnoprawni, uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.