UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 14 października 2015r., zgodnie z tradycją, odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych. W poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej zostali przyjęci uczniowie klasy Ia i Ib. Nie zabrakło wierszy, piosenek, prezentacji tanecznych podziwianych przez licznie zgromadzonych Rodziców i pasowania przez dyrektora szkoły p. Joannę Rogowską-Kutę dużym, czerwonym ołówkiem. Uczniów do występu przygotowały wychowawczynie: p. Małgorzata Bryg-Ciochoń i p. Agnieszka Wojtas. Po pięknych występach uczniowie udali się na słodki poczęstunek.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy  wielu sukcesów w nauce.