Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 12 października 2012 w Szkole Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszych a i b, w której wzięło udział 32 uczniów.

Na uroczystość została zaproszona pani dyrektor Krystyna Rosół, wicedyrektor Grażyna Grzegorczyk oraz wychowawcy i rodzice dzieci.

Po części artystycznej, przygotowanej przez dzieci z wychowawczyniami, nastąpiła część oficjalna. Uczniowie złożyli przysięgę i przez pasowanie ołówkiem przez panią dyrektor zostali włączeni w grono uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej. Każdy uczeń otrzymał dyplom gratulacyjny oraz drobny upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Potem uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców.