KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO DLA KLAS IV – VI

26 października 2012r. w ramach realizacji zadań akcji „Odblaskowa szkoła” w naszej szkole został przeprowadzony konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla klas IV - VI.

Wzięło w nim udział 29 uczniów klas IV - VI. Test składał się z 35 pytań jednokrotnego wyboru – pierwsze 25 pytań sprawdzało wiadomości z zakresu przepisów ruchu drogowego pieszych i rowerzystów, sześć ostatnich zadań testowało znajomość znaków drogowych.

Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością znaków drogowych, więcej problemów przysporzyły zadania sprawdzające znajomość przepisów drogowych. Test ułożyła i przeprowadziła mgr Alicja Wawrzon.

Prace sprawdzono, podliczono punkty i wyłoniono zwycięzców:

•  I miejsce:  Joanna Kozioł klasa VIa (31pkt)
  •  II miejsce: Paweł Hajdo, kl.Va (30 pkt)

Katarzyna Stańczyk, kl. VI a (30 pkt)

•  III miejsce: Marta Esmund, klasa Vb  (28 pkt)

Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami na „Odblaskowym Apelu” w dniu 30.10 br. Gratulujemy!