Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kontakt

Wola Rzędzińska 435B
33-150 Wola Rzędzińska
tel/fax: (14) 679-21-70
e-mail: sp-rzed1@wp.pl

 


Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

APEL BOŻONARODZENIOWY

2018-01-01
Powiększ zdjęcie

W piątek, 22 grudnia w naszej szkole zapanowała iście świąteczna atmosfera. Na udekorowanej sali gimnastycznej wszyscy zgromadzeni uczniowie oraz zaproszeni goście uczestniczyli w przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez uczniów klasy III a pod kierunkiem wychowawczyni p. Iwony Musiał. 
Na koniec wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. W tym roku wygrała szopka wykonana przez Emilkę Galas i Julkę Kuciel. 
Uroczysty Apel Bożonarodzeniowy zakończyło wspólne kolędowanie.

 
Czytaj więcej o: APEL BOŻONARODZENIOWY

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

2018-01-01
Powiększ zdjęcie

Dnia 12 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe, sportowe spotkanie. Uczniowie klas I – III w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, korzystając z kolorowego sprzętu sportowego, uczestniczyli w grach i zabawach lekkoatletycznych. Zajęcia prowadzone były przez trenera Ryszarda Jasicza.
W tym dniu gościliśmy w szkole wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły, założyciela i prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tygryski” Panią Agnieszkę Łoch oraz jej przyjaciół – współpracowników, absolwentów szkoły, sportowców. 

Czytaj więcej o: LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

KLAUDIA KARCZMARCZYK MISTRZYNIĄ POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

2018-01-01
Powiększ zdjęcie

Klaudia Karczmarczyk mistrzynią powiatu tarnowskiego w tenisie stołowym. Gratulujemy! W turnieju wzięło udział 16 dziewcząt. Zuzanna Łakoma zajęła 9 miejsce w powiecie.

Czytaj więcej o: KLAUDIA KARCZMARCZYK MISTRZYNIĄ POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2018-01-01
Powiększ zdjęcie

W dniu 20.12.2017r. odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. Uczestniczyły w nim trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach oraz my gospodarze.

Czytaj więcej o: TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO