Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Powiększ obraz

APEL BOŻONARODZENIOWY

W piątek, 22 grudnia w naszej szkole zapanowała iście świąteczna atmosfera. Na udekorowanej sali gimnastycznej wszyscy zgromadzeni uczniowie oraz zaproszeni goście uczestniczyli w przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez uczniów klasy III a pod kierunkiem wychowawczyni p. Iwony Musiał. 
Na koniec wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. W tym roku wygrała szopka wykonana przez Emilkę Galas i Julkę Kuciel. 
Uroczysty Apel Bożonarodzeniowy zakończyło wspólne kolędowanie.

 
Czytaj więcej oAPEL BOŻONARODZENIOWY
Powiększ obraz

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

Dnia 12 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe, sportowe spotkanie. Uczniowie klas I – III w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, korzystając z kolorowego sprzętu sportowego, uczestniczyli w grach i zabawach lekkoatletycznych. Zajęcia prowadzone były przez trenera Ryszarda Jasicza.
W tym dniu gościliśmy w szkole wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły, założyciela i prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tygryski” Panią Agnieszkę Łoch oraz jej przyjaciół – współpracowników, absolwentów szkoły, sportowców. 

Czytaj więcej oLEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!
Powiększ obraz

KLAUDIA KARCZMARCZYK MISTRZYNIĄ POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Klaudia Karczmarczyk mistrzynią powiatu tarnowskiego w tenisie stołowym. Gratulujemy! W turnieju wzięło udział 16 dziewcząt. Zuzanna Łakoma zajęła 9 miejsce w powiecie.

Czytaj więcej oKLAUDIA KARCZMARCZYK MISTRZYNIĄ POWIATU W TENISIE STOŁOWYM
Powiększ obraz

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 20.12.2017r. odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. Uczestniczyły w nim trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach oraz my gospodarze.

Czytaj więcej oTURNIEJ TENISA STOŁOWEGO