Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kontakt

Wola Rzędzińska 435B
33-150 Wola Rzędzińska
tel/fax: (14) 679-21-70
e-mail: sp-rzed1@wp.pl

 


Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

DZIEŃ KOBIET

2018-03-10
Powiększ zdjęcie

8 marca z okazji Dnia Kobiet  czekało wiele miłych niespodzineki, pzrygotowanych przez mężczyzn dużych i małych. Dziewczynki obdarowane zostały kwiatami i słodkościami. Na panie czekał także słodki poczęstunek.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET

WYBORY SUPER DZIEWCZYNY

2018-03-10
Powiększ zdjęcie

 Z okazji Dznie Kobiet w naszej szkole  odbyły się wybory Super Dziewczyny. Kandydatki do tytułu przygotowały pokaz mody z czasów PRL-u oraz zmierzyły się z kilkoma konkurencjami. Ostatecznie najlepsza okazała się Maja Reising. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej o: WYBORY SUPER DZIEWCZYNY

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

2018-03-10
Powiększ zdjęcie

Dnia 27 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy I. Po gorącym powitaniu, dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Szewczyk Dratewka". Przygotowali je uczniowie klasy III a i III b z kółka teatralnego działającego przy bibliotece szkolnej. Starsi koledzy przekazali też najmłodszym najważniejsze informacje dotyczące biblioteki i księgozbioru oraz zasady wypożyczania i poszanowania książek.

Czytaj więcej o: PASOWANIE NA CZYTELNIKA

ZAWODY NARCIARSKIE

2018-03-10
Powiększ zdjęcie

7 marca na stoku narciarskim Słotwiny Krynica odbyły się zawody narciarskie o Puchar Gminy Wójta Pana Grzegorza Kozioła. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Mróz i Kacper Reising z klasy 7a oraz Daniel Kiełbasa, Piotr Kopeć, Kacper Jarosz, Bartek Kozielec, Kuba Gorzkowski z klasy 6a. Gratulujemy udziału w tak ekstremalnych zawodach.

Czytaj więcej o: ZAWODY NARCIARSKIE