Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Powiększ obraz

DZIEŃ KOBIET

8 marca z okazji Dnia Kobiet  czekało wiele miłych niespodzineki, pzrygotowanych przez mężczyzn dużych i małych. Dziewczynki obdarowane zostały kwiatami i słodkościami. Na panie czekał także słodki poczęstunek.

Czytaj więcej oDZIEŃ KOBIET
Powiększ obraz

WYBORY SUPER DZIEWCZYNY

 Z okazji Dznie Kobiet w naszej szkole  odbyły się wybory Super Dziewczyny. Kandydatki do tytułu przygotowały pokaz mody z czasów PRL-u oraz zmierzyły się z kilkoma konkurencjami. Ostatecznie najlepsza okazała się Maja Reising. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej oWYBORY SUPER DZIEWCZYNY
Powiększ obraz

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dnia 27 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy I. Po gorącym powitaniu, dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Szewczyk Dratewka". Przygotowali je uczniowie klasy III a i III b z kółka teatralnego działającego przy bibliotece szkolnej. Starsi koledzy przekazali też najmłodszym najważniejsze informacje dotyczące biblioteki i księgozbioru oraz zasady wypożyczania i poszanowania książek.

Czytaj więcej oPASOWANIE NA CZYTELNIKA
Powiększ obraz

ZAWODY NARCIARSKIE

7 marca na stoku narciarskim Słotwiny Krynica odbyły się zawody narciarskie o Puchar Gminy Wójta Pana Grzegorza Kozioła. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Mróz i Kacper Reising z klasy 7a oraz Daniel Kiełbasa, Piotr Kopeć, Kacper Jarosz, Bartek Kozielec, Kuba Gorzkowski z klasy 6a. Gratulujemy udziału w tak ekstremalnych zawodach.

Czytaj więcej oZAWODY NARCIARSKIE