Środa, 2017-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza

Osiągnięcia Patryka Zauchy- ucznia naszej szkoły

Mistrz Europy  WUSHU z kl. III b

Patryk Zaucha uczeń kl. III b Szkoły Podstawowej Nr 1 im. H. Marusarz w Woli Rzędzińskiej od 3 lat trenuje wschodnie walki WU SHU. Pomimo tak młodego wieku, chłopiec osiągnął już wiele sukcesów:

Rok 2008

IV MISTRZOSTWA POLSKI WUSHU JUNIORÓW

-         I m. – FORMY TRADYCYJNE POŁUDNIOWE DO 9 LAT

-         II m. BROŃ KRÓTKA DO 9 LAT

IV OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY

-         II m. – FORMY TRADYCYJNE POŁUDNIOWE DO 8 LAT

GRAND INTERNATIONAL WUSHU FESTIVAL WARSAW POLAND

-         I m. – FORMY TRADYCYJNE POŁUDNIOWE

-         II m. – BROŃ KRÓTKA

Rok 2009

V MISTRZOSTWA WARSZAWY WUSHU

-         II m. – FORMY TRADYCYJNE POŁUDNIOWE 9-11 LAT

-         III m. – BROŃ KRÓTKA 9-11 LAT

VI GRAND INTERNATIONAL WUSHU FESTIWAL WARSAW POLAND MIĘDZYNARODOWE

-         I m. – FORMY TRADYCYJNE POŁUDNIOWE  9-11 LAT

-         III m. – BROŃ RÓŻNA 9-11 LAT

MISTRZOSTWA POLSKI WUSHU WARSZAWA 2009

-         I m. FORMY TRADYCYJNE POŁUDNIOWE

-         II m. – BROŃ RÓŻNA

Jest naszym „Małym złotkiem”, z którego dumni są wszyscy koledzy ze szkoły. Osiągnięcia Patryka, spowodowały lawinę zainteresowań sportowych . Koledzy z klasy zaczęli uczęszczać na zajęcia sportowe Judo i WUSHU. Odnoszą też pierwsze małe sukcesy. Patryk jest niezwykle skromnym chłopcem, bardzo dobrym uczniem, co roku otrzymuje odznakę „Wzorowego ucznia”. Pomimo wielu obowiązków, zawsze starannie przygotowany do zajęć. Jest wzorem godnym naśladowania dla wszystkich uczniów. Koledzy i koleżanki z klasy mogą zawsze liczyć na pomoc ze strony Patryka, który bardzo chętnie pomaga słabszym uczniom w nauce.

Patrykowi serdecznie gratulujemy wybitnych sukcesów sportowych oraz życzymy wszelkiej pomyślności na drodze dalszego rozwoju swej osobowości.

mgr Marta Nocoń-Ziaja

wychowawca klasy