Środa, 2017-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza

FESTYN W ZGŁOBICACH

W niedzielę, 26 września odbył się III Gminny Festiwal Kultury Dziecięcej w Zgłobicach. Nasza Szkoła była na nim reprezentowana przez klasę 0b z wychowawcą panią Anną Grzegorczyk – Szczerba oraz panią wice-dyrektor Grażynę Grzegorczyk. Wraz z dziećmi na festym udali się ich rodzice oraz rodzeństwo. Dzieci zaprezentowały piosenkę pt: „Jesienna piosenka” z krótkim układem choreograficznym. Wszystkie dzieci były pięknie ubrane, a jedna z dziewczynek była przebrana za Panią Jesień. Od jury grupa z naszej Szkoły otrzymała najwyższą liczbę punktów, taką samą zresztą jak i inne grupy, które podczas festynu występowały. Zabawa była bardzo miła i za występ wszyscy dostali nagrodę worek klocków dla klasy i dyplom – każde dziecko indywidualnie. Oprócz występów dzieci mogły brać udział w różnych konkursach i pokazach. Było wiele atrakcji – clown, losowanie loterii fantowej, gratisowe zamki i zjeżdżalnie. Cukierkami częstowali najmłodszych wójt Grzegorz Kozioł. Uczestnicy festynu mieli zapewniony także poczęstunek. Festyn zgromadził wiele osób, które już czekają na następną tego typu imprezę za rok.