Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Logo Kuratorium Oświaty w KrakowieElektroniczna skrzynka podawczaLogo programu Żółty Talerz

Jesteś tutaj: Start / ROK SZKOLNY / 2016/2017

2016/2017

Artykuły

Powiększ obraz

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 Dnia 1 września 2016r. odbyło się  uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniów, rodziców i nauczycieli w murach szkoły powitała pani Dyrektor - Joanna Rogowska-Kuta.   W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów!  

Czytaj więcej o: UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
Powiększ obraz

VII BIEG MEMORIAŁOWY PATRONKI SZKOŁY

     Dnia 13 września 2016 r. pod pomnikiem poległych w Pogórskiej Woli odbyły się uroczystości patriotyczne oraz VII Bieg Memoriałowy patronki szkoły Heleny Marusarzówny. W biegu wzięła udział reprezantacja naszej szkoły. Tradycyjnie drużynowo zajęliśmy I miejsce i zdobyliśmy puchar. A indywidualnie też sukcesy. Wśród chłopców złoty medal zdobył Dominik Wójcik (kl. IVa), srebro wywalczył Daniel Kiełbasa (Va). Zuzanna Łakoma w rywalizacji dziewcząt zajęła III miejsce i zdobyła brązowy medal. Gratulujemy wszystkim reprezentantom szkoły i życzymy dalszych sukcesów sportowych naszym uczniom!

Czytaj więcej o: VII BIEG MEMORIAŁOWY PATRONKI SZKOŁY
Powiększ obraz

DZIEŃ CHŁOPAKA

     Dnia 30 września2016r. zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Chłopcy rywalizowali ze sobą o tytuł Super Chłopaka. Panowie brali udział w konkurencjach kulinarnych, sprawnościowych oraz przeciąganiu liny. Chłopcy musieli przebrać się w strój z lat dwudziestych, przedstawić się rymowanką oraz wykazać się znajomością zasad savoir - vivre. Zmaganiom towarzyszyły duże emocje. Tytuł SUPER CHŁOPAKA zdobył uczeń klasy VIB - Maksymilian Dudoń. Gratulujemy zdobywcy tytułu oraz wszystkim uczestnikom rywalizacji!

Czytaj więcej o: DZIEŃ CHŁOPAKA
Powiększ obraz

SUKCES DOMINIKA

    Uczeń klasy IV a - Dominik Wójcik odniósł kolejny spektakularny sukces. Zdobył II miejsce i srebrny medal w XXI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS, które odbyły się w miniony weekend w Wolborzu. Jesteśmy ogromnie dumni z Dominika i czekamy na jego kolejne sukcesy. Gratulujemy!

Czytaj więcej o: SUKCES DOMINIKA
Powiększ obraz

DZIEŃ MUZYKI

Dnia 4.10.2016r. już po raz drugi odbył się w naszej szkole koncert z okazji Światowego Dnia Muzyki. Nasi uczniowie uzdolnieni muzycznie zaprezentowali swoje umiejętności na forum szkoły. Przy okazji  prezentacji muzycznych szkolne koło Caritas przeprowadziło akcję pod hasłem: "Tobie smakuje - innym życie ratuje". Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany osobom potrzebującym.

Czytaj więcej o: DZIEŃ MUZYKI
Powiększ obraz

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DRODZY NAUCZYCIELE!

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienną pracę z nami. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

UCZNIOWIE PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla nauczyceli słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy!

Czytaj więcej o: DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Powiększ obraz

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 13 października 2016r. uczniowie klasy I a zostali przyjęci w poczet braci uczniowskiej naszej szkoły. Podczas ślubowania dowiedli, że mogą godnie reprezentować szkołę. Tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami. Wszyscy pierwszoklasiści z  dumą i wielkim przejęciem złożyli ślubowanie, a następnie zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów.

Czytaj więcej o: UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
Powiększ obraz

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

     Dnia 20.10.2016 w Koszycach Małych odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Martyna Dulińska, Weronika Pierzchała, Karolina Jaklińska, Emilia Kuta, Julia Jarmuła,Wiktoria Potępa, Wiktoria Stach, Zuzanna Majka. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, a nasza drużyna zajęła 4 miejsce. Gratulujemy!

Czytaj więcej o: GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Powiększ obraz

CZYTAMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM

     W naszej szkole prowadzona jest akcja „Czytamy przedszkolakom”. W każdy wtorek uczniowie z klasy VI b czytają głośno dzieciom z oddziału przedszkolnego nowości zakupione przez szkolną bibliotekę. Maluchy z wielkim zainteresowaniem i wypiekami na twarzy słuchają przygód bohaterów książek. Akcja będzie prowadzona do końca roku szkolnego.

Czytaj więcej o: CZYTAMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM
Powiększ obraz

DYSKOTEKA SZKOLNA

Czytaj więcej o: DYSKOTEKA SZKOLNA